Lidé v divadle

Herci


Martin Neužil

Jmenuji se Neužil, ale říkají mi Martin. V roce 2019 jsem dostal skromnou roli vládce pekel Lucifera v Drdově pohádce Hrátky s čertem a divadlo mě tak uchvátilo, že už jsem u souboru zůstal. 

V soukromí se věnuji hlavně cestování, muzice a alkoholismu.


Ondřej Neužil


Pavel Gec

Ahoj, já jsem Pája, amatérský herec. 

K divadlu jsem se dostal už jako kluk. Účinkoval jsem v hereckých souborech základní a střední školy, kde jsem měl možnost si vyzkoušet různé divadelní styly, přístupy i pozice. 

Po škole jsem spolupracoval na několika autorských projektech a zahrál si i "Božského Lumíra" v Dívčí válce Františka Ringo Čecha a Lucia v Hrátkách s čertem. A i přesto, že jsem nabral jednu zkušenost před kamerou, rozhodl jsem se dále věnovat divadlu.


Pavla Bartuňková


Simona Kudličková

Jmenuju se Simča a patřím k té hezčí polovině souboru. Poprvé jsem byla obsazena do role anděla Teofila v Hrátkách s čertem. Po několikatýdenním zkoušení, kdy mě zbytek souboru stačil více poznat, jsem raději byla přeobsazena do role princezny (já jim říkala, že anděl nebude nic pro mě). Role princezen a dívek s IQ o velikosti špendlíkové hlavičky, mi už tak nějak zůstaly, přitom nejsem žádná blbka. Přijďte se o tom přesvědčit sami na některé z našich představení. 


Vedení divadla

Principál divadla - herec - kuchař - manager - provozovatel Klubu